Saunový textil: praktický kilt z bavlny

edna z možností, jak se udržet fit, být odolnější vůči působení bacilů a virů a ochránit se před civilizačními nemocemi je také saunování. Termoterapie, kdy se lidský organismus přehřeje nad normální tělesnou teplotu, má tedy přiznivé účinky. Některé klinické studie dokonce ukázaly na vliv sauny na snižování hladiny cukru u diabetiků, na posílení srdce, lepší prokrvení organismu a na psychiku člověka.

Nahota k saunování patří

Saunování v současné době patří mezi oblíbenou a relaxaci poskytující zábavu, které se můžete věnovat ve svém volnu. Sauny většinou najdete při městských lázních nebo wellness. Protože zásadou je chodit do sauny bez oblečení pouze ve Evině nebo Adamově rouše, může být pro některé právě toto důvodem, proč se saunování úplně vyhýbají. Ačkoliv otevírací doba saun bývá přizpůsobena nejčastěji pro společné saunová mužů i žen, najde se také místo pro oddělené saunování. Toho mohou využít ti, kteří se stydí a neradi se odhalují před cizími lidmi opačného pohlaví. Nebo si mohou pořídit nějaký ten kousek saunového textilu.

Bavlněný kilt pro stydlíny

2819.png 2819.png Pro lepší pocit pohodlí je rozumné si do sauny pořídit kilt. Pocit nahoty nemusí být pro každého právě příjemným prožitkem a raději se zahalí do měkkého a savého kousku bavlněné látky, která kryje intimní partie. Svým způsobem se jedná i o hygienické opatření, takže pak si člověk může vychutnat saunu naplno a bez studu.

Na plavky zapomeňte

Naprosto nevhodné je jít se saunovat v plavkách, i když se najde spousta jedinců, kteří takto činí. Plavky obecně jsou určeny pro plavání ve vodě, jejich materiál je k tomu přizpůsobený. Saunování však vyžaduje zcela něco odlišného. Materiál plavek z umělých vláken zabraňuje pokožce volně a přirozeně dýchat a omezuje ozdravný princip saun. Další důvod je hygiena - teplém prostředí se daří bakteriím, což s sebou nese možné potenciální problémy. Chcete-li tomuto předejít, pak kilt je mnohem vhodnějším kouskem oblečení, které na sebe do sauny vezmete.

Froté kilty na Saunapoint.cz

2820.jpg 2820.jpg Kilty, které nabízíme v našem internetovém obchodě, se vyznačují kvalitou materiálu. Froté je příjemné a měkké a výborně saje pot, který z vás bude při saunování řinout. V sortimentu najdete kilty v tmavém a světlejším odstínu žluté barvy. Jejich výhodou je hlavně praktické zapínání na suchý zip, který zaručuje, že se vám kilt při pohybu nesmekne z těla pryč. Součástí kiltu je také malá kapsa na drobnosti.

Zobrazit jako: katalog | tabulku
Zobrazeno 0 položek

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím