Zákaznická podpora:info@saunapoint.cz

Saunové polohovací lehátko thermowood L1

Kód: PRO1200
9 709 Kč 8 024 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Relaxační polohovací lehátko

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zahradní polohovací lehátko vyrobené z materiálu thermoborovice.Materiál thermoborovice znamená: v procesu tepelného zušlechtění je dřevní hmota vystavena postupně teplotám 100 - 215 °C za přítomnosti páry. Díky této novodobé technologii získá dřevo trvalou rezistenci proti známým druhům plísní a zhoubných napadení. Zároveň se zvýší jeho odolnost proti působení okolního prostředí. Neméně významná je i získaná tvarová stálost a stabilita. Uzavřením buněčné struktury a odstraněním vázané vody se o 80-90 % sníží schopnost dřeva přijímat vlhkost. Tím se výrazně redukuje kroucení a bobtnání materiálu.

Vzhledem k tomu, že celý technologický proces je založen výhradně na fyzikálních změnách bez použití chemických látek, vzniká tak ekologický produkt, šetrný k životnímu prostředí. Mnimalizaováno poškození UV zářením a povětrnostními podmínkami.

Materiál: thermoborovice

Rozměry: 200 x 75 x 35 cm

Produkt je dodáván v krabici v rozloženém a povrchově neošetřeném stavu. Součástí balení je montážní návod a komponenty ke složení produktu. Na přání zajistíme montáž.

Doplňkové parametry

Kategorie: Relaxační lehátka a saunový nábytek
Příznak SKLADEM:
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: