Dárkové sady DYNTAR ocení každý milovník sauny

3153.jpg Jedno staré finské přísloví říká, že nemocí je bezpočet, ale zdraví pouze jedno. Je v něm kus pravdy. Možná právě proto přišli Finové s báječným nápadem, jak nemocem předcházet - saunovat se. Finská sauna je lékem na mnohé neduhy a zároveň příznivě působí na psychiku člověka. To je ostatně i důvodem pro to, aby sauna byla častěji využívána.

Zdravé saunování je cestou k udržení si duševní pohody

 V současné době není již problémem jít se saunovat, protože veřejné sauny jsou k dispozici většinou při městských lázních. A cena též nebývá přemrštěná - opravdu se jedná o zdraví prospěšnou odpočinkovou aktivitu, kvůli níž nebudete muset sahat hlouběji do kapsy. Ten, kdo saunování zcela propadl, by o tom jistě dokázal vyprávět. A nejen to. K saunování patří také správné vybavení, i když na první pohled by člověk řekl, že mu stačí zbavit se svého oděvu a jít pouze v Adamově nebo Evině rouše.

Hledáte-li vhodnou pozornost pro milovníka sauny, je tu pro vás SAUNAPOINT. V nabídce našeho internetového obchodu myslíme i na ty z vás, kteří by rádi své blízké obdarovali praktickým dárkem, který přináší užitek. Sortiment jsme naplnili kvalitními dárkovými sadami, jimiž můžete udělat radost. 

Skvělá kosmetika pro milovníky finské sauny

Velmi oblíbené jsou saunové esence, které se nakapají do misky s vodou nebo do dřevěného vědra a nechá se jim prostor pro to, aby v sauně rozvinuly svou vůni. Její intenzitu lze přitom korigovat množstvím kapek. Je vám příjemnější aroma eukalyptu, břízy, kouřové sauny nebo březové smoly?

 K sauně patří neodmyslitelně také péče o tělo a vlasy. Darujte šampon na bylinném základě bez chemických látek s extraktem morušek z Laponska, který nedráždí oči a je vhodný i pro děti. Společně s ním je v sadě peelingový krém na zvláčnění pokožky těla s medem a propolisovým výtažkem, jenž má čisticí a antiseptické účinky. Jemná vůně povzbudí smysly a jako třešnička na dortu završí příjemný pobyt v sauně. 

K saunování patří i vihta

2900.jpg 2900.jpg Nedílnou součástí saunování je i vihta - březová větvička používaná k prokrvení pokožky i povzbuzení mysli. Nevíte-li, jaký dárek vybrat, máme pro vás tip - saunový set dřevěného vědra s vihtou. Čistě přírodní materiály jsou přímo ideální pro relax v sauně. 

Zobrazit jako: katalog | tabulku
Zobrazeno 0 položek

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím