Bylinné a ovocné saunové směsi saunování zpříjemní

Pro pobyt v sauně je charakteristické, že má kladný vliv na psychickou pohodu člověku. Když vcházíte dovnitř, odkládáte společně se šaty také veškeré starosti a svou mysl pomalu zklidňujete. Pohodové posezení v příjemném prostředí, jímž jemně prostupují libé vůně saunových bylinných směsí, uvolňuje napětí a člověk se cítí odpočatý a plný sil.

Účinky bylinných směsí

Tak jak doma si necháte interiér někdy provonět aromatickými lampami, abyste docílili klidu a pohody, podobně působí směsi bylinek v horké sauně. V našem internetovém obchodě nabízíme různé druhy směsí, ze kterých můžete vybírat. Jejich typickým znakem je vysoká BIO kvalita - na výrobu byly použité pečlivě vybírané byliny z čisté přírody.

Novinkou v naší nabídce jsou bylinné vůně do sauny Nystad v praktickém balení po jednom nebo v dárkovém balení. Můžete vybírat z těchto zajímavých vůní:

Další novinkou od stejnojmenné společnosti jsou Lesní koupele, které vám zpříjemní vaší chvilku relaxace ve vaně nebo v sauně.

5202_sauna-scent-briza5202-4_91000807-207001013901228-1942645279840510517-n

Jemnou exotickou vůni nabízí směs s pomerančovými plátky nebo kůrou z pomeranče, která osvěžuje, uvolňuje a zároveň má antidepresivní účinky.

Nabídněte svým čichovým buňkám příjemné aroma rozmarýnu, jenž odstraňuje únavu a který se v kosmetice používá už od starověku.

Vynikajícím prostředkem pro dezinfekci plic je tymián, který naleznete v našem internetovém obchodě v jedné z bylinných směsí do sauny. Nechte provonět vzduch jeho vůní, jenž pomáhá i při kašli, bolesti v krku a nachlazení.  

Bylinné směsi

Jak bylinné směsi správně používat

Použití bylinných směsí v sauně je velmi jednoduché. Stačí vzít nerezovou nebo měděnou misku, jež prodáváme také v našem internetovém obchodě, naplníte ji vodou a do ní vložíte část voňavé směsi. Pak už jen stačí si v klidu v sauně sednout na podložku na lavici, pohodlně se opřít o polštář a opatrně vdechovat aroma, které se bude pomalu uvolňovat.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení